Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri

      

kamera sistemi

Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri

Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri

 

Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri – Şehir hayatının getirdiği konjektöre bakıldığında, bugün kendi güvenliğimizi sağlayacak unsurların yarataılması, gerek deneyimler nedeniyle gerekse önlemler nedeniyle elzem olmuştur. Ev, iş yeri, apartman, site, yazlık, fabrika gibi alanlarda kullanımı her geçen gün artan kamera sistemi de ana amaç olarak, güvenliğin elektronik ortamda sağlıklı bir şekilde sağlanmasına yardımcı olmakta.
Bulunduğumuz ortamın;

Hırsızlığa karşı, önleyici ve caydırıcı özelliği en başta olmak üzere sosyal ve gündelik hayatın normal akışının sağlanmasına olanak veren kamera sistemleri önce can güvenliği sonra mal güvenliği için artık vaz geçilmez olmuştur.

Yangın alarmından çocuk ve yaşlı bakıcıların takip edilmesine, hırsızlıktan diğer elektronik gelişmelerin hayatımıza katkısına kadar pek çok özelliği hayata geçirme konusunda yardımcımız olan güvenlik sistemleri, günümüz koşullarına göre gerek montaj gerekse dizayn olarak beklentilere tam karşılık vermekte, üstün teknik özellikleri ile tüm detayları yakalamamıza yardımcı olan bir alt yapı çalışmasıdır.

Aşağıda kamera çeşitleri, güvenlik kamera parçaları ve diğer güvenlik sistemlerimiz hakkında kısa açıklamalara bakabilirsiniz.

Kamera güvenlik çeşitleri;

Box kameralar, dome kameralar, gece görüşüne sahip kameralar, mini kameralar, hd kameralar, Anykeeper kameralar, 4 kanal DVR kameralar, 8 DVR kameralar, 16 kanal DVR kameralar, 32 kanal DVR kameralar, Hybrid DVR kameralar, NVR DVR kameralar.

Güvenlik Kameraları Nelerden Oluşur?

Güvenlikte en önemli unsur olan kamera sistemleri dört ana bölümden meydana gelmektedir.
Siyah beyaz ve renkli dome kameraları örnek vermek gerekirse, monitör, switcler, quad ve multiplexer cihazların bütününden oluşur. Bunlara ilave olarak bir de video kaydedici cihaz kamera güvenlik sistemin tamamlanması için yeterlidir.

Renkli ve siyah beyaz kamera seçenekleri arasında yalnızca ekonomik maliyet olarak fark bulunmaktadır, bunun dışındaki özellikler birebir aynı olmaktadır. Güvenlik kamerası seçimi yapıldıktan sonra görüntü kalitesinin mesafeye göre ayarının düzenlenmesi için lens seçimi yapılır. Lensler görüntünün net bir şekilde yakınlaşmasına olanak vermektedir.

Daha sonra yapmış olsuğumuz kamera ve lens seçimi ile birlikte görüntüyü videoya aktaracak olan quad, multiplexer ve switchlerin sisteme eklenmesi gerekmektedir. Son olarak ayarların yapılmasının ardından manuel veya otomatik kayıt programı düzenlenerek sistem kullanıma açılır.

Kamera sisteminde görüntü netliğini yakalamak için lensler kullanılmaktadır, lens çeşitleri ise; sabit lensler, manuel lensler, otoiris lensler, motorlu ve zoom özelliği olan lensler, varifocal lensler ve karanlığa duyarlı lenslerdir.

Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Sistemleri hangi parçalardan meydana gelmektedir?

Kamera Güvenlik Sistemi 1. Parça Multiplexer
Aynı anda 16 kamerayı seyretmek ve bunun yanı sıra kayıt gerçekleştirmek için kullanılan cihazdır. Multiplexer cihazı, yapı itibari ile ses sistemi barındırmamaktadır. Cihaz kayıt özelliğine göre seçimde simplex, duplex ve triplex özelliklere sahip olanlar seçilebilir.

Multiplexer türleri ise; renkli veya siyah-beyaz tür olarak ikiye ayrılır, cihazlarda model farklılıklarına göre değişik özellikler bulunabilir.

Kamera Güvenlik Sistemi 2. Parça Video Kayıt Cihazı

Bu cihaz kayıt özelliği çerçevesinde 3 saat ile 960 saat arasında kayıt yapabilecek kapasiteye sahiptir. Ayarlama gerektiren cihazı kullanıma açtığınız anda ne kadar süre kayıt yapması gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Marka ve modeller arasında saat farkı bulunmaktadır.

Kamera Güvenlik Sistemi 3. Parça Monitör

Bu cihaz siyah beyaz veya renkli olabilir, tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Kamera Güvenlik Sistemi 4. Parça Quad

Quad 4 kamerayı aynı anda seyretme özelliğidir.

Günümüzde bir gereklilik olan kamera güvenlik sistemleri, evlerde, iş yerlerinde, bina çevresinde, sitelerde, sanayi bölgelerde, fabrikalarda, yazlıklarda, okullarda ve çevre güvenliğin korunup sağlanmasında kullanılmaktadır. Uzaktan kontrolü ana prensip olarak belirlemiş bulunan sistem gelişen teknoloji sayesinde fiyat olarak maliyetini her geçen gün düşürmektedir.

Ankara geneli kamera sistemleri proje ve inşasını profesyonel olarak yerine getiren ECEM ELEKTRONİK, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle ilçelerine kurumsal çalışma ilkeleri çerçevesinde profesyonel kadrosu ile hizmetlerini yerine getirmektedir.

Hizmetimiz olan diğer çalışma ve uygulamalarımız;
Kamera sistemleri kurulumu CCTV (Samsung, LG, SONY, Neutron)

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri (HID, WINPAK, NORTHEN)

Turnike Sistemleri. (İtaldis, Gunnebo, Özak, KartSis)

Yangın İhbar Sistemleri (Mavili, Hochiki, Finder)

Bariyer Sistemleri (FAAC, BFT)

Kayar Kapı Sistemleri

Plaka Okuma Sistemleri

Ses Anons Genel Yayın Sistemleri

Video Projection ve Perde Sistemleri

Konferans Sistemleri

 

15 Yıllık Ankara Kamera Güvenlik Sistemleri hizmeti veren Ecem Elektronik, Çankaya, Altındağ, Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Gölbaşı, Etimegut, Sincan bölgelerinde profesyonel ekipmanları ile kurumsal çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kuruluşumuzda;
Kamera – Turnike – Bariyer – Anons – Kayar Kapı – Plaka Okuma – Konferans – Kartlı Geçiş Kontrol ve Yangın İhbar Sistemleri projelendirmeden montaja kadar dünya standartlarında gerçekleşmektedir.

Misyonumuz; Güvenlik Sistemleri Konusunda Uzmanlık – Uzun Süre Garanti Kapsamı – Her Müşteri Ayrıcalığımızdır.

İlkemiz; Tüketici % 100 Memnuniyetidir.

ECEM ELEKTRONİK olarak güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet anlayışımız; CCTV Güvenlik Kamerası ile İş yeri, Ofis, Ev, Site, Bahçe vb. yaşam alanlarında güvenliğinizi üstün teknoloji ile sağlamaktır.

Projeden montaja kadar; kaliteli ürün, deneyimli teknik kadro ve kurumsal çözüm desteğiyle tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet kalitesi sunuyoruz.

Ankara Kamera Güvenlik sistemleri ve diğer kullandığımız sistemler;

Kaliteden taviz vermeden sistem kurulumunu on beş yıldır gerçekleştiren Ecem Elektronik, Ankara kamera sistemleri çalışmasıyla saygın firma anlayışına paralel olarak, proje aşamasından montaj aşamasına kadar marka tescilli tam ve piyasanın en kaliteli ürün çeşitleri ile çalışma sergilemektedir. Hizmet öncesi yaklaşımı ile dünya ölçeğinde kurumsal hizmet akidini hayata geçiren firmamız, kurulum sonrası hizmet üstünlüğünü de ilkeleri çerçvesinde yerine getirmektedir.

Müşteri beklentilerine yüksek müşteri memnuniyeti ile yaklaşan firmamız, çalışmalarında tek yönlü direktifle yani müşteri lehine unsurların bir arada toplanması ile kamera sistemleri kurulumu üzerine dünya ölçeğinde hareket etmektedir. Yıllardır sürekli büyüyen bir firma oluşumuz, bugün geldiğimiz nokta itibariyle sektörümüzde Ankara ilimizin lider ve öncü firması seçilmemize neden olmaktadır.

Çalışmalarında sürekli olarak titizlik ve disiplin içerisinde hareket eden firmamız, sağlıklı sonuçların müşteriye kazanım olarak geri dönmesi hususunda tüm müşterilerine ayrıcalık sunmaktadır.

Kamera sistemleri kurulumunda, piyasanın saygın markaları eşliğinde; CCTV (Samsung, LG, SONY, Neutron) Kartlı Geçiş Kontrol Sistemlerinde dünyaca kabul görmüş; (HID, WINPAK, NORTHEN) Turnike Sistemlerinde kalitesi ile uzun ömürlü garantiye sahip; (İtaldis, Gunnebo, Özak, KartSis) Yangın İhbar Sistemlerinde Avrupa ve Japon devleri; (Mavili, Hochiki, Finder)Bariyer Sistemlerinde Amerikan ve Avrupanın sayılı markaları; (FAAC, BFT)

Yukarıda belirttiğimiz tüm markalar ile çalışmalarımızı profesyonel olarak sizlere sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçerek ilk noktadan son noktaya kadar hizmetlerimiz hakkında ön bilgi ve sistemler hakkında görüş alabilirsiniz.

Bilişim ve güvenlik sektöründe pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar Teknik Servis ve Destek Hizmeti, Bariyer Sistemi, Plaka Okuma ve Takip Sistemi, Alarm ve Kamera Sistemleri, Kayar Kapı Sistemleri, Yangın Alarm Sistemi Alanında Profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

Bilgisayar Hizmetlerimiz arasında;

Uzman Ekiplerce Teknik Servis Elemanlarımızdan yerinde servis ve hızlı çözüm…

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar ile alakalı tüm teknik malzeme ve teknik servisi takibi…

 

Alarm ve Kamera Sistemleri

Alarm Sistemleri; Gaz, Yangın ve Isı dedektörleri ile sizleri tam koruyan, haber alma merkezine bağlı güvenilir kontrollü sistemlerdir.

Kamera Sistemleri; Güvenliğinizi tam koruma altına alacak şekilde proje aşamasından geçen ve açık bırakmayan takip sistemidir.

İş Yeri Kamera Sistemleri: İş yerlerinize monte edilen sistemle, yakından takip yapabileceğiniz gibi, uzaktan kontrolde sağlayabilirsiniz.

Ev Kamera Sistemleri: Çocuk ve Bakıcı izleme kameraları ile eviniz gözünüzün önünde olmaktadır.

Bu sistemle; bebeğin bulunduğu alanlarda kullanılan gizli kamera, dome kamera ya da pinhol kamera ürünleri sayesinde güvenlik sağlanmaktadır.

Apartman ve Site Kamera Sistemleri: Apartman ve site giriş çıkışlarınızı, oto parklarınızı kontrol altına alırken, olay ve hırsızlık olabilecek kör noktaları kayıt altına alır. Size net bir görüş kazandırır.

 

Ankara Alarm Sistemleri

Ankara Kamera Sistemleri

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

 

keçiören kamera güvenlik sistemleri, çankaya kamera güvenlik sistemleri, yenimahalle kamera güvenlik sistemleri, gölbaşı kamera güvenlik sistemleri, etimesgut kamera güvenlik sistemleri, sincan kamera güvenlik sistemleri, ankara kamera güvenlik sistemleri, kamera sistemleri ankara kamera sistemleri, güvenlik sistemleri kamera güvenlik, kamera güvenlik sistemi

ankara alarmankara kamera güvenlik sistemleriankara kamera sistemleriçankaya kamera güvenlik sistemlerietimesgut kamera güvenlik sistemlerigölbaşı kamera güvenlik sistemlerikamera güvenlikkamera güvenlik sistemikamera sistemikamera sistemlerikamera sistemleri ankarakamera sistemleri kurulumukeçiören kamera güvenlik sistemlerisincan kamera güvenlik sistemleriyenimahalle kamera güvenlik sistemleri

Ankara Güvenlik Sistemleri • Aralık 24, 2013


Next Post

Bir cevap yazın