Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

Ankara Plaka Okuma Sistemleri

Bugün, kişisel güvenliğin sağlanması artık bireysel olarak üst düzeyde yerine getirilmektedir. Gerek güvenlik açısından olsun gerekse caydırıcılık açısından olsun mal ve can güvenliğimiz için önemli bir rol oynamaktadır, Ankara plaka okuma sistemleri Ecem Elektronik olarak, bu bilinç çerçevesinde kurumsal olarak hareket ediyoruz.

Plaka okuma sistemleri, tam güvenliğin sağlanması ve olay sonrası bilgi toplama açısından önemli bir işlev edinmektedir. Evinizde veya iş yerinizde garaj girişlerine, fabrika bariyer ve otopark girişlerine, alışveriş merkezleri otoparkları ve benzeri umumi yerlere monte edilen plaka okuma sistemleri araçlarınızın güvenliğinin sağlanması açısından teşhis ve sorumlulukta sizlere önemli derecede katkı sağlamaktadır.

Ankara Plaka Tanıma Sistemleri

Öncelikle bu parçalardan bize gerekli olan hem analog hem de IP ile telefonumuzda ve kişisel bilgisayarımızda takip etmemize yardımcı olacak kamera seçimidir.

Dış ortamda çalışma mekanizmasına sahip bilgisayar,

Enerji sağlayacağımız elektirk akımı,

Görüntülerin kaydedileceği görüntü işleme kartımız,

Donanımı güvenli bir şekilde çalışmaya yarayan plaka okuma bilgisayar yazılımı,

Ve haberleşme ağı ile merkeze aktarım…

Peki, plaka okuma sisteminin teknik özellik olarak size avantajı nedir?

Arşiv oluşturabilirsiniz, sms ile plaka geçişlerinde haberiniz olabilir, kara liste oluşturabilir ve önceden haberini alabilirsiniz. Mükerrer giriş ve çıkışları kontrol edebilir, izleme, raporlama ve özetleme yapabilirsiniz. Ayrıca radarlı kamera özelliği ile kırmızı ışık, hız kontrolü gibi seçeneklere de sahip olabilirsiniz.

Genellikle otopark, Avm, site ve plazalarda tercih ediliyor olsa da, günümüzde hemen hemen her yerde küçük büyük demeden kullanımı bir avantaj oluşturan sistemimiz hakkında tüm detaylara bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Ankara Plaka Tanıma Sistemleri Ecem Elektronik olarak sizlere plaka tanıma sistemi dışında farklı alternatif özellikleri de kazandırıyoruz. Sistem yalnızca plaka okuma sistemi olarak ele alınmamalıdır, geniş bir açıya hitap eden sistemle pek çok kullanım özelliğine sahip olacaksınız.

altındağ plaka okuma sistemleri, ankara plaka okuma sistemleri, çankaya plaka okuma sistemleri, etimesgut plaka okuma sistemleri, gölbaşı plaka okuma sistemleri, keçiören plaka okuma sistemleri, mamak plaka okuma sistemleri, plaka tanıma sistemleri ankara, sincan plaka okuma sistemleri…

altındağ plaka okuma sistemleriankara plaka okuma sistemleriçankaya plaka okuma sistemlerietimesgut plaka okuma sistemlerigölbaşı plaka okuma sistemlerikeçiören plaka okuma sistemlerimamak plaka okuma sistemleriplaka tanıma sistemleri ankarasincan plaka okuma sistemleri

Ankara Güvenlik Sistemleri • Temmuz 9, 2014


Previous Post

Next Post