Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

Ankara Yangın İhbar Sistemleri

Ankara Yangın İhbar Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri

Ankara Yangın İhbar Sistemleri

Ankara Yangın İhbar Sistemleri – Yangın ihbar sistemleri, saha ekipmanın ilk adımda ihbarı algılayıp, yangına müdahalede erken davranılması yönünde bir ana prensibe bağlı olarak çalışır. Sistemi basit bir anlatımla izah edecek olursak; yangın başlangıç anındaki uyarıcıların erken devreye girmesi ve ardından hemen ikaz durumuna geçişi olarak adlandırabiliriz.

Yangın İhbar Sistemi Nedir?

Açık ve/veya kapalı alanlarda monte edilmiş olan dedektörler, yangının büyümesine engel olan en büyük destek ekipman parçasıdır. Yangın ihbar sistemleri, algılama işlevini yerine getiren dedektörler dışında alarm, kontrol ve haberleşme sırasıyla çalışma meydana getirir.

Bugün, erken uyarı sistemi olarak yangın rizikolarının en etkin habercisi olan sistem, yangın tehlikesinin yanı sıra zehirlenme riskinin ortadan kaldırılması ve infilak gibi daha feci sonuçlar verebilecek durumların önlenmesinde rol oynayan sistem; projelendirme aşamasından sonra donanım düzenlenmesi ile aktif hale getirilir. Proje ve kurulum çalışması yerleşkenin boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Konu hakkında bilgilendirme, çalışma esasları ve detayları bizimle iletişime gerek profesyonel şekilde öğrenebilir, sistem analizi talep edebilir ve yapacak olduğumuz çalışma hakkında ön görüşümüzü alabilirsiniz.

Ankara geneli yangın ihbar sistemlerini proje aşamasından montajına kadar profesyonel olarak yerine getiren ECEM ELEKTRONİK, Ankara yangın ihbar sistemleri başlığı altında; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle ilçelerine kurumsal çalışma ilkeleri çerçevesinde profesyonel kadrosu ile hizmetlerine 15 yıllık tecrübesi ile geçmişteki başarılarına her geçen gün yenilerini ilave ederek devam ediyor.

Hizmetimiz olan diğer çalışma ve uygulamalarımız;

Çalışmalarımızda dünyanın sayılı markaların yüksek müşteri memnuniyetine açık olacak şekilde kullanım gerçekleştiriyoruz. Aşağıda hizmet verdiğimiz sistemler ve kullanımda bulunduğumuz sistem markaları yer almakta olup, kullanımda marka değerinin bir kere daha önemli olduğu belirtiyoruz..

 

Kamera sistemleri kurulumu CCTV (Samsung, LG, SONY, Neutron)

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri (HID, WINPAK, NORTHEN)

Turnike Sistemleri. (İtaldis, Gunnebo, Özak, KartSis)

Yangın İhbar Sistemleri (Mavili, Hochiki, Finder)

Bariyer Sistemleri (FAAC, BFT)

Kayar Kapı Sistemleri

Plaka Okuma Sistemleri

Ses Anons Genel Yayın Sistemleri

Video Projection ve Perde Sistemleri

Konferans Sistemleri

ecem elektronik, ecem elektronik.net, ecemelektronik.net, ecemelektronik.com
ankara yangın ihbar sistemleriyangın ihbar sistemi altındağyangın ihbar sistemi ankarayangın ihbar sistemi çankayayangın ihbar sistemi etimesgutyangın ihbar sistemi gölbaşıyangın ihbar sistemi keçiörenyangın ihbar sistemi mamakyangın ihbar sistemi sincanyangın ihbar sistemi yenimahalleyangın ihbar sistemleri

Ankara Güvenlik Sistemleri • Temmuz 9, 2014


Previous Post

Next Post