Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

Anons Sistemleri

Ankara Anons Sistemleri

Özellikle alışveriş merkezleri, sinemalar, yolcu transferleri için otogarlar, istasyonlar, hava limanları, hastaneler, okullar, oteller ve kompleks alanlarda kullanımı gerçekleşen anons sistemleri, sesli ulaşım sağlayan özelliği ile duyuru imkanı vermekle beraber, yangın, su baskını ve diğer durumlarda direktif yaratarak panik halinin önlenmesinde etkin rol oynamaktadır.

Anons sistemi, bulunan alandaki insanlara uyarı oluşturarak ulaşmayı sağlamaktadır, alanın özelliğine göre projelendirilen sistem anonsların alanın tamamına egemen olması ve duyulması üzerine kurulmaktadır. Amaç, en kısa sürede duyurunun yerini bulmasıdır.

Anons Sistemleri Nasıl Çalışır?

8 Kanallı acil anons sistemi, bazları zon olarak dağıtılmış amplifikatörler, yüksek ses çıkışı yapabilen hoparlörler ve bu işlevin çıkış noktası olan mikrofonlarla entegre olmaktadır. Sistemde ana tema, ses çıkışını aynı anda 8 kanala birden iletmek, daha önceden hazırlanmış ve denenmiş senaryolara göre aktif duruma hazırlık oluşturmaktır. Sistem ayrıca kodlama ile hazır anons programını da hayata geçirmektedir.

Anons sistemi ile müzik yayını yapabilir, bilgilendirme mesajları yayınlayabilir, anında müdahale kanalını kullanabilir ve otomatik anonslar ile ön hazırlık gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem, ayrıca yangın ihbar amacıyla kullanım gösterebilir, tek zondan sayısı yüzleri bulan zonlara kadar modüler bir yapıyı inşa edebilir özelliktedir.

Yüksek güvenlik standartlarına uygunluğu bulunan sistem, analog sistem ve fonksiyonel sistem artışı olarak dijital yapılanmada hayata geçirilebilinir. Sistemin avantajlarından biri de IP alt yapısı ile kontrol sağlanması ve entegre sistem oluşturmasıdır.

Yönetici kişi tarafından alıcı noktalara ulaştırılan anonslar ile yaşam alanlarında kolaylık sağlanmakta olup, sistematik bir işleyiş kazanılmaktadır.

Yer tasarrufu sağlayan, kolay kullanım özelliği olan anons sistemlerini;
Okullarda, otogarlarda, hastanelerde, sinemalarda, metro istasyonlarında, tren garlarında, camilerde, mitinglerde, otellerde, pazar yerlerinde, hipermarketlerde, süpermarketlerde ve umuma açık alanlarda kullanabilirsiniz.

Hizmetimiz olan diğer çalışma ve uygulamalarımız;
Kamera sistemleri kurulumu CCTV (Samsung, LG, SONY, Neutron)

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri (HID, WINPAK, NORTHEN)

Turnike Sistemleri. (İtaldis, Gunnebo, Özak, KartSis)

Yangın İhbar Sistemleri (Mavili, Hochiki, Finder)

Bariyer Sistemleri (FAAC, BFT)

Kayar Kapı Sistemleri

Plaka Okuma Sistemleri

Ses Anons Genel Yayın Sistemleri

Video Projection ve Perde Sistemleri

Konferans Sistemleri

ecem elektronik, ecem elektronik.net, ecemelektronik.net, ecemelektronik.com

altındağ anons sistemleri, çankaya anons sistemleri, etimesgut anons sistemleri, gölbaşı anons sistemleri, keçiören anons sistemleri, mamak anons sistemleri, sincan anons sistemleri, yenimahalle anons sistemleri, ankara anons sistemleri

altındağ anons sistemleriankara anons sistemleriçankaya anons sistemlerietimesgut anons sistemlerigölbaşı anons sistemlerikeçiören anons sistemlerimamak anons sistemlerisincan anons sistemleriyenimahalle anons sistemleri

Ankara Güvenlik Sistemleri • Temmuz 9, 2014


Previous Post

Next Post