Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

0

Hakkımızda

ECEM ELEKTRONİK – Kamera Sistemleri Kurulumu

Kamera Sistemleri Ankara

Kamera Sistemleri Ankara

Merhabalar,

1982 Yılında girdiğimiz elektronik sektöründe 1991-1996 yılları arasında ARDO ELEKTRONİK VE ARDA ELEKTRONİK’i kurarak devam ettik. JVC, CONTİ, SINGER, SANSUI yetkili servisliği, ZET NIELSEN Tv izlenme oranı ölçüm cihazları kurulum ve teknik servisiliği ve elektronik AC düşürücüler tasarımı konularında faaliyet gösterdik.

1996 yılında Güvenlik ve Otomasyon sistemleri konularında EMT Elektronik’e girerek 2006 yılına kadar büyük projelere başarıyla imza attık.

2006 ile 2010 yılları arasında Ultrasonografi cihazı, CNC tezgah Makinesi ve güvenlik sistemleri konularında çalıştık.

İş yerimiz ECEM ELEKTRONİK’i 2000 yılında kurulmuştur.

Kuruluş Maksadımız;

Güvenlik, Kamera, Turnike, Kartlı Geçiş, Plaka Tanıma, Görüntü ve Ses sistemleri gibi otomasyon sistemlerini en ekonomik, fonksiyonel ve tam profesyonelce  kurmak, gerektiği zaman onarmak ve gücümüz yettiğince müşterimizle uzun yıllarca iyi ilişkiler içinde çalışmaktır.

Sistemler genel itibarıyla kurulduktan sonra bir kaç yıl kuran firmanın garanti kapsamında oluyor. Sonra yüksek maliyetli bakım fiyatları sebebiyle bakım anlaşması yapılmıyor. Arızadan arızaya başka başka firmalarla çözümler aranıyor. Her firmanın kendi ürünlerini kurması, firmanın teknik personellerinin değişmesi, firmanın kapaması, teknik bilgi ve deneyimin yetersizliği gibi sebeplerle, sistemde oluşan arızalar sonrası onarımını yapabilecek bir firma bulunamıyor. Sistemin yeni baştan değişmesi gibi yüksek maliyetli çözümler öneriliyor.

Aynı şekilde birkaç parça otomasyon sisteminin birbirleriyle senkronize bir şekilde çalışması veya yeni bir özelliğin sisteme entegre edilmesi gibi özel teknik durumlarda da aynı çözümsüzlükler olmaktadır.

İşte Ecem Elektroniği kurma sebebimiz budur. Yani en karmaşık sistem, cihaz veya makineleri onarabilecek, Elektronik ve mekanik gelişimini yapabilecek, ek özellikler ve sistemler ilave edebilecek teknik bilgi, tecrübe ve donanıma sahibimiz.  Bu ihtiyaçlara en ekonomik, en akılcı çözümler bulacak teknik bilgiye sahibimiz. Kurduğumuz sistemlerin garanti sonrası arızalarını, bakım anlaşmalarını çok çok ekonomik şekilde yapıyoruz.

Müşteri tarafından özellikle belirtilmediği durumlarda; Sistem kurulumların da, en profesyonel yerli cihazları, makineleri ve yazılımları tercih ediyoruz. Cihazların sağlamlığı, özellikleri, teknik yeterliliği ve firma yetkililerinin iyi niyetlerini emin olduğumuz ürünlerle çalışıyoruz. Yoğunluğu çok, Yüksek Performans gerektiren bazı projeler de, kendi özel tasarımlarımızı kullanmaktayız..

Saygılarımla,

Rıza Dokel

İletişim 0 312 359 41 14  – 0 536 883 50 43