Ecem Elektronik

Güvenlik Sistemleri

Turnike Sistemleri

Çalışma kendi içinde; çift ve tek ayaklı, kelebek, vip, kanatlı, boy ve duvar çeşitleri olarak ayrılıyor. Kullanım alanı özelliğine ve kullanım amacına uygun olarak üretilmiş olan turnike sistemleri, bulunduğu yerde geçiş kolaylığını güvenli bir biçimde yerine getirmek için önemli bir araçtır.

Bunların dışında barkodlu ve personel devamlılığını kontrol eden, bunu bir sistem aracılığı ile kayıt altına alan PDKS, yani personel devamlılık kontrol sistemi de yine bu çalışmanın içinde yer alıyor. Diğer yandan özellikle yemekhanelerde kullanılan mifare, proximity, parmak izi okuyucuları da işletmeler için önemli bir araç konumunda bulunuyor. Yemekhane kontrol otomasyonu, özellikle yoğun çalışma gerçekleştiren iş yerleri, fabrikalar ve büyük holdingler için çalışma disiplinini kontrol açısından fayda sağlayan bir uygulamadır.

turnike sistemleri

turnike sistemleri

Turnike Sistemleri Ankara

Çalışma hayatında kolaylığın ve kontrolün sağlanmasına olanak veren turnike sistemleri, aynı zamanda terminal, güvenli oluşum gerektiren haller ve toplu kalabalığın aktarılma alanlarında da etkin bir disiplin yaratılmasına olanak veriyor. Bugün otogarlar, metro istasyonları gibi sahalar bunlara örnektir.

Turnike sistemleri Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren firmamız ECEM, tecrübeli geçmişi ile bu konuda da garantili hizmet ayrıcalığını sizlere sunuyor. Etüt çalışmasından başlayarak projelendirme, yer ve konum belirleme dahil tüm planlama çalışmalarını profesyonel olarak yerine getiren şirketimiz, aynı zamanda hizmet sonrası bakım ve garantisi süresi dolana kadar her türlü eksiğin, bozulmanın tedarikini de yine kurumsal olarak yerine getiriyor.

Zaman kontrollü, önceden programlanabilen, kullanımı kolay ve anında takip ederek raporlama sunabileceğiniz teknik özelliklere sahip turnike sistemleri ile kazanmış olduğunuz fayda sayesinde esas faaliyet konunuza daha fazla eğilim gösterebilir, uğraşması zaman ve emek alan pek çok küçük ayrıntıyı daha kolay kontrol altında tutabilirsiniz.

Fiyatlandırma, ürün çeşitleri, etüt, bakım, montaj ve garanti kapsamları hakkında firmamız merkez iletişim hattından doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Ankara turnike sistemleri 

ankara turnike sistemleriturnike sistemleriturnike sistemleri ankara

Ankara Güvenlik Sistemleri • Temmuz 9, 2014


Previous Post

Next Post